• 75 23 222 35
 • info@lampykrakow.pl
 • pon - pt: 8.00-18.00; sb: 10.00-16.00
 • 3

  lut

  2016

Źródła światła

źródła światłaŻarówki halogenowe

żarówki halogenoweŻarówki halogenowe to świetna alternatywa dla zwykłych żarówek ze względu na piękny kolor światła i dłuższą żywotność. Są również 30% wydajniejsze w użytkowaniu. W naszej ofercie posiadamy żarówki halogenowe o niskim (12V) i wysokim napięciu (220V/230V). Z wszystkimi żarówkami halogenowymi istnieje możliwość ich ściemniania. Są świetną alternatywą dla zwykłych żarówek.

W naszym asortymencie posiadamy żarówki halogenowe o różnym kształcie i o różnych trzonkach źródła światła. Nasze żarówki halogenowe to Państwa wkład w ochronę środowiska!

Żarówki LED

żarówki LED kolorŻarówki LED to idealne rozwiązanie dla wszystkich którzy cenią sobie oszczędność czasu i pieniędzy. Źródła światła LED świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Dzięki szerokiemu wyborowi trzonków możliwe jest dobranie odpowiedniej żarówki LED do każdej lampy.

Żarówki LED dostępne są praktycznie w każdym kształcie, tak więc na przykład żarówki w kształcie świeczki będą się świetnie prezentować w klasycznych żyrandolach i na pewno zapewnią obniżenie rachunków za energię.

Żarówki energooszczędne

żarówkaenergooszczędnaŚwietlówki energooszczędne zwane również lampami fluorescencyjnymi charakteryzuje niskie zużycie energii i dłuższa żywotność niż tradycyjne żarówki (przy rzadkim włączaniu/ wyłączaniu). Do zalet świetlówek energooszczędnych zaliczyć również można mniejszą wrażliwość na spadki napięcia sieciowego.

Dostępne są one z różnymi rodzajami trzonków: E14, E27 i GU10. Wszystkie oferowane przez nas świetlówki mają możliwość ściemniania. W porównaniu z energooszczędnymi halogenami, świetlówki są ekonomiczniejsze w użytkowaniu.

Świetlówki TL/PL

świetlówka kołowaŚwietlówki TL/PL charakteryzują się niskim zużyciem energii oraz długą żywotnością. Świetlówki TL/PL idealnie sprawdzają się jako oświetlenie bezpośrednie, zarówno do zastosowania prywatnego jak i komercyjnego. Okrągłe żarówki TL5C świetnie nadają się do zastosowania w płaskich oprawach oświetleniowych.

Idealne do oświetlenia sklepów, biur czy przestrzeni ogólnodostępnych. Świetlówki TL/PL charakteryzuje dobre oddanie barw, wysoka skuteczność świetlna, dobre utrzymanie strumienia świetlnego oraz budowanie różnych nastrojów: od ciepłej bieli do chłodnego światła dziennego.

Lampy wyładowcze

lampa wyładowczaW naszej ofercie znajdą Państwo wysoko napięciowe lampy wyładowcze. Dostarczają one dużej ilości światła, przy czym są bardzo energooszczędne, co wpływa na ich częste zastosowanie przy dużych projektach komercyjnych. Cechuje je między innymi bardzo wysoka skuteczność świetlna oraz doskonały wskaźnik oddawania barw.

W naszej ofercie znajdą Państwo lampy wyładowcze dwustronnie lub jednostronnie trzonkowane o barwie od chłodno białej po ciepło białą. Posiadamy również lampy wyładowcze o gwincie G12 oraz RX7s. 

Żarówki

żarówka zwykłaPotrzebują Państwo nowej żarówki lub po prostu chcą Państwo wymienić starą żarówkę?

Oferujemy różne typy źródeł światła, aby każdy z Państwa mógł stworzyć odpowiednią dla siebie atmosferę. W naszym asortymencie posiadamy żarówki o kultowym wzornictwie oraz takie z jarzącym się żarnikiem. Wybierając żarówki z odbłyśnikiem uzyskają Państwo piękny efekt cienia. Można również wybrać jedną z naszych energooszczędnych żarówek w kształcie świecy. Każda z tych żarówek współpracuje ze ściemniaczem.

 • Telefon:

 • ul. kalwaryjska
  Kraków

 • E-mail:
  info@lampykrakow.pl

O nas
logo-footer

© Copyright lampykrakow.pl. All Rights Reserved.