• 75 23 222 35
 • info@lampykrakow.pl
 • pon - pt: 8.00-18.00; sb: 10.00-16.00
 • 17

  lut

  2016

Oświetlenie zewnętrzne

oświetlenie zewnętrzneLampy sufitowe zewnętrzne

lampa sufitowazewnętrznaOświetlenie zewnętrzne sufitowe idealnie nadaje się do zainstalowania w zadaszonych częściach balkonu lub tarasu. Plafony zewnętrzne tworzą nastrojowe oświetlenie, ale mają także praktyczne i funkcjonalne zastosowanie. Plafony cechuje minimalizm, ciekawy design oraz wysoka energooszczędność.

Lampy sufitowe zajmują niewiele miejsca, dlatego idealnie sprawdzą się w garażu czy też na klatce schodowej. Wszystkie oprawy sufitowe zewnętrzne posiadają podwyższony stopień ochrony IP, dzięki czemu można je bezpiecznie zamontować na zewnątrz budynku.

Lampy wiszące zewnętrzne

lampa wisząca do ogroduOferujemy szereg zewnętrznych lamp wiszących idealnych do oświetlenia Państwa tarasu, balkonu lub po prostu przestrzeni przed domem. Wiszące latarnie nadadzą ogrodowi ponadczasowy wygląd. Nasze lampy umilą Państwu czas spędzony na tarasie lub w ogrodzie. 

Lampy zewnętrzne wiszące posiadają odpowiednio wysoki poziom ochrony IP, dzięki czemu są odporne na wilgoć, kurz a także niską i wysoką temperaturę. Regulacja zawieszenia umożliwia dopasowanie wysokości do Państwa indywidualnych potrzeb.

Lampy ścienne zewnętrzne

lampa wisząca zewnętrznaJeśli chcemy oświetlić teren przydomowy oraz elewację budynku doskonałym wyborem będą zewnętrzne lampy ścienne. W swoim asortymencie posiadamy całą gamę takich lamp: od klasycznych po nowoczesne. Oświetlenie zewnętrze stworzy niepowtarzalny nastrój wokół domu, rozświetli taras czy altanę. 

Ponadto na szczególną uwagę zasługują lampy z czujnikami ruchu, które nie tylko tworzą niepowtarzalną atmosferę ale są również niezwykle praktyczne. Dzięki wysokiemu stopniowi IP zewnętrzne lampy ścienne możemy bezpiecznie montować wokół domu, a także w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci, kurzu itp.

Lampy stojące zewnętrzne

lampa stojąca do ogroduStojące lampy zewnętrzne spełniają nie tylko rolę funkcjonalną, ale są również świetną dekoracją. Idealnie nadają się do oświetlenia ogrodu, a także ścieżek przy domowych i alejek wokół domu. W naszym asortymencie posiadamy lampy od nowoczesnych po klasyczne, wykonane między innymi z drewna, stali nierdzewnej lub aluminium.

Lampy zewnętrze cechuje również bogata różnorodność, jeśli chodzi o kształt. Nie tylko lampy w kształcie prostopadłościanu są modne, ale również kule i te przypominające kamień. Wszystkie lampy dostępne są w kilku wariantach wysokości, a także są odporne na wilgoć, zmienne warunki atmosferyczne czy kurz.

Oprawy dogruntowe

oprawy dogruntoweW naszym sklepie znajdą Państwo oprawy dogruntowe w różnych wersjach i wymiarach. Większość opraw jest jednocześnie oprawami najazdowymi, co oznacza, że świetnie sprawdzają się jako podświetlenie miejsc parkingowych, dróg wjazdowych czy chodników. Reflektory ziemne idealnie natomiast nadają się do zaakcentowania i podkreślenia drzew, bujnych roślin, ścian lub innych obiektów.

Dostępne są wersje na 230V i 12V. 
Wszystkie oprawy zaopatrzone są w podwyższony stopień ochrony (IP). Oprawy dogruntowe sprawiają, że przydomowe otoczenia nabiera szyku i jest bezpieczne.

Spoty zewnętrzne

spot ogrodowyZewnętrzne spoty to idealny sposób na oświetlenie podjazdu do garażu czy uwypuklenie tego co w Państwa ogrodzie najpiękniejsze – drzewa, krzewy czy oczka wodne. W naszej ofercie znajdą Państwo również kliny ziemne umożliwiające łatwą i szybką instalację spotów w podłożu ziemnym. 

Jeżeli chcą Państwo podkreślić piękno elewacji budynku, z naszymi lampami to żaden problem! W naszej bogatej ofercie posiadamy również spoty ścienne nadające budynkom bajkowy wygląd i podkreślające w nich to co najpiękniejsze!Zewnętrzne spoty  zaopatrzone są w podwyższony stopień szczelności (IP), który skutecznie zabezpiecza oprawy przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, tj., opadów, wilgoci, niskiej temperatury czy zakurzenia.

Latarnie zewnętrzne

latarnia ogrodowaLatarnie to jedna z najbardziej stylowych kategorii lamp zewnętrznych. Podkreślają krajobraz, nadają niewymuszony szyk i świetnie oświetlają wybrane otoczenie. W naszej ofercie oświetlenia zewnętrznego oferujemy Państwu klasyczne i ponadczasowe latarnie: wiszące, stojące, ścienne i elewacyjne. Z tym oświetleniem Państwa ogród, taras lub inne powierzchnie zewnętrzne zostaną klimatycznie i nastrojowo podświetlone podnosząc atrakcyjność domu. Latarnie posiadają odpowiednio wysoki poziom ochrony IP, dzięki czemu są odporne na wilgotność, kurz a także niską bądź wysoką temperaturę.

Lampy dekoracyjne zewnętrzne

dekoracyjne kule do ogroduDekoracyjne oświetlenie zewnętrzne jest idealną ozdobą ogrodu lub innej przestrzeni wokół domu. Różnokolorowe reflektory LED a także kule lub kostki LED stanowią świetny element ozdobny i tworzą niepowtarzalną atmosferę podkreślając krajobraz w przydomowym otoczeniu.

Zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne posiada podwyższony stopień szczelności (IP), który skutecznie zabezpiecza oprawy przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, tj., opadów, wilgoci, niskiej temperatury czy zakurzenia.

Lampy zewnętrzne z czujnikiem

lampa zewnętrzna z czujnikiemW naszej ofercie znajdą Państwo lampy z czujnikiem ruchu - od nowoczesnych po klasyczne, które idealnie nadają się do oświetlenia ogrodu lub przestrzeni wokół Państwa domu. Można je również instalować w wilgotnych pomieszczeniach.

Najczęściej w lampach z czujnikiem ruchu stosowany jest PIR (pasywny czujnik na podczerwień), czyli czujnik służący do wykrywania ruchu na wyznaczonym obszarze, który uruchamia podłączoną do czujnika lampę. Niektóre lampy z naszej kategorii posiadają również czujnik zmierzchu, dzięki któremu lampy włączają się tylko, gdy na zewnątrz jest już ciemno.

 • Telefon:

 • ul. kalwaryjska
  Kraków

 • E-mail:
  info@lampykrakow.pl

O nas
logo-footer

© Copyright lampykrakow.pl. All Rights Reserved.