• 75 23 222 35
 • info@lampykrakow.pl
 • pon - pt: 8.00-18.00; sb: 10.00-16.00
 • 6

  sty

  2016

O Nas

oddział sklepu lampy i światłoFittinQ Sp. z o. o. jest częścią dynamicznie rozwijającej się FittinQ B.V.  z siedzibą w Holandii  oferującą internetową sprzedaż produktów oświetleniowych w krajach takich jak: Polska, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Włochy, Irlandia i Szwecja.

logo FITTINQFirma FittinQ B.V. została założona w 2007 roku. Siedziba naszej firmy oraz magazyn znajdują się w Valkenswaard w Holandii. Ponadto posiadamy centrum dystrybucji w Hapert oraz biura Obsługi Klienta w Krakowie (Polska), Krefeld (Niemcy), Londyn (Wielka Brytania), Paryż (Francja) i Barcelona (Hiszpania).

FittinQ B.V. jest liderem na rynku holenderskim w sprzedaży internetowej produktów oświetleniowych. W naszym magazynie posiadamy ponad 3000 produktów. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą lamp własnego projektu, ale także dystrybucją lamp znanych marek takich jak Qazqa, Artemide, Trio, Tom Dixon i wiele innych.

W Polsce posiadamy sklep internetowy - lampyiswiatlo.pl który spełnił ponad 70 kryteriów i otrzymał znak jakości Trusted Shop, co gwarantuje naszym klientom bezpieczne i pewne zakupy.

Zajmujemy się realizacją dużych projektów, jak np. oświetlenie hoteli, szpitali, sklepów itp. Staramy się dobrze dobranym oświetleniem uwypuklić to, co w projekcie jest najlepsze. Oświetlenie jest bardzo istotnym elementem każdego projektu i powinniśmy o tym pamiętać.

Oferujemy indywidualne rozwiązania. Podejmujemy się realizacji każdego pomysłu - a te czasami odbiegają od tego, co oferujemy w naszych kolekcjach. Dla nas to żadne ograniczenie, po prostu produkujemy produkt według wskazówek klienta. Kolory i materiały nie są żadnym ograniczeniem. Ograniczeniem jest tylko nasza własna wyobraźnia. Dla nas jest to prawdziwe wyzwanie i zawsze chętnie je podejmujemy!

 • Telefon:

 • ul. kalwaryjska
  Kraków

 • E-mail:
  info@lampykrakow.pl

O nas
logo-footer

© Copyright lampykrakow.pl. All Rights Reserved.